czwartek, 27 października 2011

Zwierzęca sobota w Źródłach


Uwielbiasz: aligatory, bąkojady, bieliki, bobry, chomiki, chrząszcze, delfiny, dzwońce, jaki, jelenie, kangury, konie, koty, kozy, kuny, leniwce, łosie, meduzy, morsy, motyle, mrówkojady, ośmiornice, owce, pancerniki, pandy, pingwiny, płaszczki, psy, rysie, salamandry, sikory, słonie, sowy, strusie, ślimaki, świerszcze, świstaki, tapiry, trzmiele, ważki, zebry, żółwie, żubry, żyrafy... to cię to zainteresuje.
Z okazji Światowego Tygodnia Zwierząt (początek października) zorganizowaliśmy "Zwierzęcą sobotę w Źródłach". Robiliśmy maski zwierząt, papierowe zabawki i ozdoby z filcu. Był też mały wegetariański poczęstunek, tylko zabawy podwórkowe w ogródku nie wypaliły ze względu na nieciekawą pogodę (ale nasze poduszki wszystko dzieciom rekompensują :-).
Zbieraliśmy też dary dla zwierząt będących pod opieką Fundacji Niechciane i zapomniane (karma dla psów i kotów obroże, smycze). Jak ktoś chce się dorzucić to pudło jeszcze stoi i czeka.

A tak to wyglądało:

Kotki to fantastyczny wzór wymyślony i narysowany przez niezwykłego ojca Joela Henriquesa, z całego serca polecamy jego blog i inne propozycje zabawek i zabaw http://madebyjoel.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz